Зміна процедури підписання Актів по «зеленому» тарифу

1,027
Новини

Як повідомляє сайт «Волиньелектрозбут», у власників домашніх сонячних та вітроелектростанцій з’явилася можливість підписувати щомісячні Акти/Звіти та розрахунки по «зеленому» тарифу дистанційно. Електронний документообіг буде відбуватися через систему «Вчасно». Тобто не потрібно буде ходити безпосередньо на офіс, все можна буде зробити через сайт, зайшовши з комп’ютера, планшета чи телефону.

Що для цього треба?
1. мати електронно-цифровий підпис,
2. зареєструватися на сервісі «Вчасно» ,
3. моніторити надходження документів від ТОВ «Волиньелектрозбут», підписувати їх та відправляти назад.

Де отримати електронно-цифровий підпис? Варіанти:

  • найпростіший спосіб отримати ключ в ПриватБанку через особистий кабінет на сайті. Генерація ключа безкоштовна. У Приват24 перейдіть: 1. У розділ “Всі послуги”, 2. Пункт “Бізнес”, 3. Електронний цифровий підпис, 4. Завантажити сертифікат.
  • платні надавачі електронних довірчіх послуг (колишні АЦСК). Наприклад, можна оформити ключ АЦСК «Україна» в «Українській софтверній компанії». Контактний телефон – 067 701 77 20.
  • отримати ключ у органах влади: ДФС, казначейство тощо.
  • отримайте SIM-картку з ключем підпису у операторів мобільного зв’язку: Київстар, Vodafone або Lifecell. Звертатися треба безпосередньо до операторів.

Увага, цей ключ треба оформити на фізичну особу, яка є власником СЕС/ВЕС та з якою підписаний Договір купівлі-продажу надлишково виробленої електроенергії (тобто Договір на «зелений» тариф).

Однак, для використання електронного сервісу, необхідно звернутися в місцевий ТЦОК або представництво ТОВ «Волиньелектрозбут».

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації