Вітрогенератори Superwind

Мікро-вітрові турбіни існують в світі вже більше 50 років. Вони являють собою електричні вітряні генератори невеликої потужності. Як правило, це потужність від 100 до 2000 Вт.

Мартін ван Егерен і Клаус Крігер заснували superwind GmbH у 2004 році в Німеччині. Основною ціллю засновників було втілення у світ вітряних електричних генераторів високу надійність, передові німецьки технології та реальні потреби замовників, серед яких дуже часто були «виживачі», морські мандрівники-яхтсмени, дослідники-науковці, туристи, тощо.

Високі вимоги до надійності призвели до розробки та втілення нових технологій SuperWind, та зробили їх одними з найнадійніших мікро-вітрових турбін у світі.

Вітрогенератори SuperWind дуже якісні вітрові електричні генератори. Вони повністю виробляються в Німеччині та мають багаторічну, перевірену часом репутацію надійних вітрових турбін, що виконують свою роботу на 100% не зважаючи на зовнішні обставини.

Вітрогенератор Superwind SW 350 II

Призначений для віддалених і суворих умов
на суші чи на морі.
Діаметр ротора 1,2 м, 350 Вт
на 12 В, 24 В або 48 В

Вітрогенератор Superwind SW 353 II

Ще міцніший!
Використовується в надзвичайно важких умовах.
Діаметр ротора 1,2 м, 350 Вт
на 12 В, 24 В або 48 В

Вітрогенератори SuperWind використовують по всьому світу на тих об’єктах, де потрібне постійне живлення не дивлячись на зовнішні кліматичні та погодні умови. Науковці, військові, туристи, єгеря, яхтсмени, ремонті бригади, та просто побутові споживачі купують мікро-турбіни superwind коли розраховують на якість та стабільність роботи.

Мікро-вітрові турбіни superwind виготовляються в Німеччині. До генератора є всі необхідні комплектуючи для запуска системи: контролери заряду, стопери, датчики, тощо.

Особливості мікро-вітрових турбін SuperWind:

  • Автоматичне, повністю синхронізоване регулювання лопаті ротора для обмеження потужності та швидкості (не потрібно вимикати при екстремальних швидкостях вітру).
  • Регулювання лопаті ротора і спеціальний профіль лопаті ротора знижують шум до мінімуму.
  • Тривалий термін служби.
  • Ретельно збалансовані лопаті ротора та точно збалансована втулка забезпечують роботу без вібрації.
  • Виготовляється виключно з матеріалів, стійких до морської води та корозії
  • Запатентована повністю синхронна настройка лопаті ротора від супер вітру.
  •  Можливість працювати при температурах нижче 0 градусів.
  • Гарантійний термін – 10 років.