Альтернативна енергетика – можливість бути незалежним!

Компанія SETech має понад 7 років досвіду  роботи в області практичного впровадження енергоефективних систем, зокрема будівництво і здача в експлуатацію сонячних електростанцій, які останнім часом стали особливо популярними із-за популярного в Україні «зеленого» тарифу.

Наш штат співробітників забезпечує повний цикл запуску сонячної електростанції починаючи від проектної документації до підключення споживачів, тобто повністю «під ключ».

Повний цикл впровадження сучасних технологій від компанії SETech включає:

Консалтинг

Девелопмент

Project Plan

Системне проектування

package security check

Закупівля обладнання

Будівельно-монтажні роботи

Сервісне обслуговування

Кожен з етапів ми тісно прив’язуємо до загального графіку будівництва замовника або приступаємо до виконання робіт на вимогу.

Консалтинг і девелопмент ми завжди узгоджуємо з замовником адже це ключові етапи робіт, під час яких:

  • Розробляється ТЕО;
  • Виявляється специфіка і можливі ризики;
  • Оцінюються витрати;

Проектування являє собою роботи по підбору обладнання, передпроектні дослідження, а також розробку робочої і настановчої документації.

Закупівля обладнання – це теж важливий етап будівництва, де дуже важливо знайти баланс вартості і якості. Наша компанія працює з прямими постачальниками, чиє обладнання вже пройшло перевірку на раніше завершених об’єктах. Ми самі доставляємо на об’єкт все необхідне обладнання та комплектуючі, які необхідні для повної реалізації проекту.

На будівельно-монтажному етапі ми здійснюємо проектний менеджмент, необхідні електромонтажні роботи й авторський нагляд з подальшим обов’язковим тестуванням.

Сервісне обслуговування – це гідний бонус для всіх наших клієнтів. Налагоджені тісні контакти з постачальниками товару дозволять найшвидше вирішити проблему з обладнанням. Щодо загального функціонування системи – ми з легкість приїдемо на огляд та перевірку будь-якого нашого реалізованого проекту.

Переваги співпраці з SETech для замовника:

Повний супровід будівництва приватних сонячних електростанцій «під ключ» за умовами «зеленого» тарифу

Тільки найкраще обладнання в галузі за найвигіднішими цінами від прямих постачальників і, звичайно, перевірене на практиці

Ideas target goal

Безумовна робота на стороні замовника з індивідуальним підходом у вирішенні кожного питання

value customers users viewer

Кваліфікований штат сервісного персоналу, готових в найкоротші терміни усунути несправність на вже запущеному в експлуатацію об’єкті