Програмне забезпечення для моделювання від Valentin Software

1 295 €
895 €
895 €
595 €

SETech – офіційний дистриб’ютор Valentin-Software
в Україні

Відкрийте для себе силу програмного забезпечення з проектування PV-систем

Для того, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку сонячних електростанцій та знижувати витрати, вам потрібен ефективний інструмент для швидких та точних розрахунків.

Дуже важливим для вашого клієнта є максимізація результатів. Чим більша система, тим вище виробництво. Але це зазвичай не так. У нас обмежений простір, і робота полягає в тому, щоб максимізувати результат, який може дати система. Для цього, без сумніву, потрібно професійне програмне забезпечення, яке враховує орієнтацію та нахил панелей, затінення, забруднення, кліматичний пояс.

Ще однією чудовою причиною пошуку сонячного програмного забезпечення є остаточна презентація. Пропозиція, яку ви представляєте своєму клієнту, щоб продати ваш дизайн. На даний момент цей крок набуває більш важливого значення. Не всі ваші клієнти розуміють технологію, яка стоїть за PV. Ось чому ваша презентація повинна містити графічну інформацію, реальні зображення, вичерпні технічні дані, а також фінансові результати, такі як індивідуальні витрати, кредит, податки, заохочення, час окупності тощо.

Наші продукти допоможуть вам максимально вичерпно, точно та професійно представити вашим клієнтам найкращу пропозицію на підготовчому стані проектування.

Характеристики