Програмне забезпечення PV*Sol

1 295 €
895 €
895 €
595 €

SETech – офіційний дистриб’ютор Valentin-Software
в Україні

Відкрийте для себе силу програмного забезпечення з проектування PV-систем

Для того, щоб залишатися конкурентоспроможними на ринку сонячних електростанцій та знижувати витрати, вам потрібен ефективний інструмент для швидких та точних розрахунків.

Дуже важливим для вашого клієнта є максимізація результатів. Чим більша система, тим вище виробництво. Але це зазвичай не так. У нас обмежений простір, і робота полягає в тому, щоб максимізувати результат, який може дати система. Для цього, без сумніву, потрібно професійне програмне забезпечення, яке враховує орієнтацію та нахил панелей, затінення, забруднення, кліматичний пояс.

Ще однією чудовою причиною пошуку сонячного програмного забезпечення є остаточна презентація. Пропозиція, яку ви представляєте своєму клієнту, щоб продати ваш дизайн. На даний момент цей крок набуває більш важливого значення. Не всі ваші клієнти розуміють технологію, яка стоїть за PV. Ось чому ваша презентація повинна містити графічну інформацію, реальні зображення, вичерпні технічні дані, а також фінансові результати, такі як індивідуальні витрати, кредит, податки, заохочення, час окупності тощо.

Наші продукти допоможуть вам максимально вичерпно, точно та професійно представити вашим клієнтам найкращу пропозицію на підготовчому стані проектування.

Характеристики

PV*SOL premium

Програмне забезпечення для проектування та моделювання фотоелектричних систем

PV*SOL premium – це програма динамічного моделювання з 3D-візуалізацією та детальним аналізом затінення для розрахунку фотоелектричних систем у поєднанні з електроприладами, акумуляторними системами та електромобілями.

Завдяки PV*SOL premium, галузевому стандарту для програм фотоелектричного проектування, ви можете проектувати та моделювати всі типи сучасних систем PV. Від невеликої системи на даху з декількома модулями і середніх систем на комерційних дахах, до великих сонячних парків – PV*SOL premium підтримує вас численними інструментами для проектування та моделювання.

Унікальна 3D-візуалізація є головним моментом преміум-класу PV*SOL. Ви можете візуалізувати всі поширені типи систем в 3D, будь то інтегровані на даху, будь то на невеликих кутових дахах, великих промислових залах або просторах – з до 7500 встановлених модулів або до 10000 паралельних даху модулів, і можете розрахувати затінення на основі 3D-об’єктів. Це дозволяє досягти найвищої надійності прогнозу доходів – адже для точного розрахунку доходу важливим є реалістичне зображення затінення від оточуючих об’єктів.

PV*SOL

За допомогою PV*SOL ви можете демонструвати та моделювати всі типи сучасних фотоелектричних систем. Від малої системи на даху з декількома модулями до середніх систем на комерційних дахах до великих сонячних парків до 100 000 модулів – PV*SOL підтримує численні інструменти для проектування та моделювання. Виберіть тип дизайну, який найбільше підходить вам і вашому фотоелектричному проекту! Детальні результати дають інформацію про продуктивність вашої системи у будь-який час.

T*SOL 2021

Програма динамічного моделювання T*SOL 2021 R1 для проектування, оптимізації та розрахунку сонячної теплової системи.

У наших базах даних є накопичувальні баки та котли провідних виробників. В програмі також можна створити призначені користувачем колектори, резервуари для зберігання та котли. Крім того, виробники можуть безкоштовно додавати додаткові резервуари для зберігання, котли, колектори, станції для прісної води та теплообмінники

GeoT*SOL

Ви шукаєте зручний спеціальний інструмент для планування та проектування систем теплових насосів? Тоді наша програма GeoT*SOL є ідеальною для ваших дизайнерських робіт.

Ви можете вибрати між різними джерелами тепла (грунт, повітря та підземні води) та режимами роботи (одновалентний, одноенергетичний та двовалентний) для вашого місцезнаходження. Слід підкреслити інтеграцію сонячних теплових систем та двовалентних систем з викопними теплогенераторами. Вимоги, втрати та споживання визначаються в результаті динамічного моделювання. Виходячи з цього, обчислюється споживання електроенергії, сезонний коефіцієнт теплопостачання та витрати з урахуванням періодів позапланових тарифів. За допомогою цих параметрів GeoT*SOL оцінює економічну ефективність системи. Ціна та віддача тепла відображаються для системи теплового насоса та системи порівняння.

Menu