Компанія «Спеціалізовані енергетичні технології» є акредитованим партнером державного банку «Укргазбанк» по програмі «Еко-енергія», тобто ми можемо реалізувати вашу ідею на придбання та встановлення дахових та наземних сонячних енергетичних станцій.

Тож як одержати кредит на будівництво станції?

Після прийняття рішення – звертаєтеся до нас

На ваш об’єкт приїжджають наші спеціалісти, по огляду спільно підбираємо обладнання та складаємо специфікацію по проекту

В банк ви вже звертаєтеся з сформованою пропозицією від ТОВ «Спеціалізовані енергетичні технології», пакетом документів, необхідних для надання кредиту та сумою першого внеску (від 15%)

Після прийняття позитивного рішення кредитного комітету по вашому кредиту, підписується договір з банком і ви вносите перший внесок

На рахунок нашої компанії поступає вся сума коштів, згідно узгодженої специфікації проекту і ми приступаємо до роботи

По закінченню робіт необхідно надати двосторонньо підписаний акт виконаних робіт у відділення «Укргазбанку»

Коли станція вже побудована – ми готуємо всі документи для оформлення «зеленого» тарифу

Вся процедура одержання кредиту може тривати від декількох днів до декількох тижнів. Зазначимо, що банківські працівники активно працюють та сприяють пришвидшенню роботи.

Тривалість робіт по встановленню сонячної станції в основному залежить від її потужності та типу (наземна чи дахова). Всі ці деталі ми проговорюємо з вами та прописуємо у договорі.

Кредит по програмі «Еко-енергія» – вдале рішення щоби оптимізувати власні витрати та дохід від «зеленого» тарифу на найближчі два-п’ять років. Зелена енергія – наш спільний шлях до екологічного та економічновигідного життя!