Перед виходом на ринок альтернативних джерел енергії з пропозиціями послуг з будівництва електростанцій під «зелений» тариф, колектив компанії SETech подбав про вивчення всіх актуальних законодавчих норм, без яких неможливо домогтися швидкого введення в експлуатацію готової електростанції.

Сьогодні ми маємо неабиякий досвід введення сонячних мережевих електростанцій та підключення їх по «зеленому» тарифу опираючись вже лише на знання, а й на досвід.

Девелопмент проектів альтернативної енергетики

Це цілком зрозумілі процедури, без яких неможливо реалізувати проекти електростанцій на альтернативних джерелах енергії, зокрема сонячних електростанцій

По перше, це підготовка документів по приватному домогосподарству. Збір всього необхідного пакету документів для підключення генеруючої установки інколи складніший, ніж здається на перший погляд.

Власники обов’язково мають мати право власності на об’єкт нерухомості на земельній ділянці, де планується розміститися СЕС.

Терміни підготовки документів бувають різними – від декількох днів до двох місяців. В будь-якому випадку ми працюємо на стороні клієнта і готові надати йому девелопмент «під ключ» з урахуванням необхідної юридичної процедури

Ми намагаємося завжди допомагати замовнику, якщо є така потреба. Тож рекомендуємо звернутися до нас ще на етапі прийняття рішення та консалтингу для попередньої оцінки і вибору бізнес-плану, адже це може допомогти скоротити час девелопменту і запуск а, отже, і кінцевого пуску мережевої лектростанції в дію з урахуванням усіх вимог підключення «зеленого» тарифу.

Компанія SETech – ми будуємо та здаємо в експлуатацію готові СЕС на базі фотоелектричних модулів з використанням «зеленого» тарифу «під ключ». Практичні напрацювання в цій галузі допомагають створювати проектно-кошторисну документацію як для електростанцій приватних домогосподарств, так і промислових СЕС великої потужності.

Компанія SETech працює на ринку відновлюваної енергії з 2011 р., а тому освоїла використання для монтажу сонячних електростанцій не тільки земельні ділянки, але і дахи, а також фасади будівель. У наших проектах ми використовуємо як стаціонарні кріплення для фотоелектричних модулів (алюміній, оцинкована сталь, нержавійка), так і рухливі трекери, здатні забезпечити найбільшу ефективність СЕС завдяки повороту сонячних панелей слідом за рухом сонця.

Свої  проектні роботи за потреби ми можемо супроводжувати детальними дослідженнями у вигляді техніко-економічного обґрунтування, техніко-економічних розрахунків, підготовки ескізної документації, передпроектного моделювання.

Техніко-економічне обґрунтування і розрахунок сонячної електростанції – це сукупність отриманих даних, що в загальному передають суть капітальних витрат на будівництво та інформацію про ефективність капіталовкладень взагалі. ТЕО і ТЕР розробляється лише індивідуально і по конкретному замовленню з врахуванням всіх особливостей та деталей. ТЕО – більш широкий обсяг інформації, найчастіше актуальний для великих інвестиційних проектів по будівництву сонячних електростанції великої потужності.

Найбільш затребуваними виявляються техніко-економічні розрахунки, які включають в себе:

  • Обгрунтування запланованої потужності мережевої сонячної електростанції;
  • Огляд та аналіз характеристик обладнання, що буде використовуватися в проекті;
  • Фінансову модель, включаючи плановий обсяг вироблюваної електроенергії, заплановані витрати на будівництво, експлуатацію та сервісне обслуговування;
  • Програми у вигляді необхідних сертифікатів і паспортів на обладнання.

Індивідуальний підхід і дотримання національних та міжнародних стандартів

Кожен новий об’єкт – це індивідуальна робота з урахуванням найдрібніших подробиць проектного завдання.

Проектно-кошторисна документація від SETech – це юридично вивірена інформація, яка прискорює реалізацію проекту не тільки в державних бюрократичних перипетіях, а також єдиний засіб для точного проходження технічних завдань, що передбачає найбільшу ефективність введеної в експлуатацію СЕС.