Практичний досвід, а також десятки успішно реалізованих проектів дозволили кожному співробітнику виробити надійні і ефективні методи монтажу складних конструкцій сонячних електростанцій як наземного, так і дахового базування.

Будівельно-монтажні роботи включають в себе декілька важливих етапів

Проектний менеджмент на етапі виконання будівельних робіт

Загальнобудівельні роботи

Електромонтажні роботи

Пусконалагоджувальні роботи

Тестування

Рекомендуємо кожен з цих етапів виконувати при комплексному замовленні – це забезпечить якісне виконання та повну відповідальність за виконані роботи. Хоча ці етапи можна виконувати індивідуально при частковому підряді компанії SETech, такою можливістю бажано користуватися в крайніх випадках, адже знайомство з чужою проектною документацією, а також аналіз виконаної роботи може зайняти додатковий час та витрати.

Широкий спектр будівельно-монтажних послуг і передмонтажної підготовки об’єктів

Виступаючи в якості підрядника, компанія SETech гарантує виконання всіх необхідних робіт, як забезпечать успішний запуск попередньо спроектованої СЕС.

До обов’язкових робіт належать

Підготовка фундаментів для металоконструкцій та кріплень, у тому числі і трекерів

Прокладання кабельних мереж (земля або повітря) і обов’язкового захисного обладнання

Пусконалагоджувальні роботи «під ключ» гібридних, автономних і мережевих електростанцій

Тестування встановлених систем

Установка системи моніторингу і контролю

Комплексний підхід під час будівельно-монтажних робіт дозволить значно прискорити введення станції в експлуатацію, а також позбавить від пошуку необхідного підрядника, адже весь необхідний персонал ми завжди утримуємо в штаті.

Високий рівень відповідальності і достатня кваліфікація співробітників

Кваліфікація співробітників компанії SETech заснована не тільки на теоретичних знаннях, але і на досить великому практичному досвіді. Нашими співробітниками були введені в дію велика кількість приватних СЕС. Маючи необхідні знання та технічні засоби працівники компанії виконають усі вищезазначені роботи якнайкраще.

Хороша оснащеність монтажної бригади дозволяє  працювати на дахах практично будь-якого типу, за цілісність яких вони також несуть відповідальність.