Нова АЗС для електромобілів у Луцьку

564
Новини

Команда SETech встановила та запустила електрозарядну станцію мережі TOKA у Луцьку – знаходиться вона в Автосервісі по вул. Ківерцівській 32б.

З поміж асортименту обладнання вибір випав на комерційну зарядку Т2-36.1-22.2-7. Вона оснащена трьома роз’ємами, два з них Type1 по 7 кВт та один Type2 потужністю 22 кВт. При цьому Type1 – зарядний порт з кабелем, а Type2 – має роз’єм Mennekes для зарядки своїм кабелем. В другому випадку, аби зарядити авто, вставте кабель в зарядну станцію і в електромобіль. Після цього запустіть процес зарядки за допомогою карти ТОКА або мобільного додатка “TOKA Network”.

Парковка для електромобілів під час зарядки – безкоштовна. Тариф для підзарядки є денний (з 7:00 до 23:00) та нічний (з 23:00 до 7:00).

  • Нічний тариф – 4,5 грн. за 1 кВт спожитої енергії,
  • Денний тариф  – 5,99 грн. за 1 кВт спожитої енергії.

АЗС встановлена на території Автосервісу і хочемо зазначити, що власник отримав додаткові переваги для свого бізнесу. При цьому, ним не було вкладено жодної гривні в реалізацію проекту. SETech має декілька варіантів співпраці і ви маєте змогу обрати для себе найоптимальніший.

Тож, хто хоче мати нові можливості для бізнесу – електрозаправки цікавий варіант!

Запрошуємо власників електрокарів на нову заправку ТОКА в Луцьку – вул. Ківерцівська 32б Автосервіс.

Мережева електростанція
Автономна електростанція
Гібридна електростанція

Схожі публікації